O FIRMIE

Firma WODMAR rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku od wykanywania przyłączy wodno-kanalizacyjnych, przecisków pod przeszkodami oraz usług sprzętem budowlanym. Systematyczny rozwój sprawił, że po kilku latach robiliśmy już bardzo duże inwestycje z branży sanitarnej tj. kanalizacje, wodociągi, modernizacje stacji uzdatniania wody oraz rekultywacje składowiska odpadów.

Branża sanitarna to nie jedyna działalność naszej firmy, ponieważ z dużym powodzeniem wykonujemy również roboty dekarskie związanie z poszyciami budynków w Polsce i za granicą a także stadiony i obiekty sportowe.

Dodatkowo od roku 2017 rozpoczęliśmy również działalność handlową w branży hydraulicznej. Posiadamy szeroki asortyment do zastosowania zewnętrznego i wewnętrznego oraz konkurencyjne ceny.

Firma WODMAR dysponuje wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą pracowników oraz dobrym zapleczem technicznym, dzięki czemu zrealizowaliśmy już wiele poważnych inwestycji.
Jesteśmy wiarygodni, co potwierdzają nasze referencje oraz długotrwała pozycja na rynku. Roboty wykonujemy terminowo, rzetelnie oraz zgodnie ze sztuką budowlaną. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz udzielamy gwarancji na wykonane prace.

Wodmar - Biuro